Kondela GWEN 70429

49.5 cm
Šířka
155 cm

• , zakoupeno v Nábytek za kačku

Tuto 4dverovou skrin jsem si vybrala pro rozmisteni uloznych prostoru po stranach police ,uprostred satni tyc a pod ni tri supliky, idealni. Musim rict ,ze nikde jinde jsem toto cleneni skrine nenasla.Skrin jsem si smontovala zcela sama , obrazkovy navod je prehledny a jasny, podle nej to musi sestavit kazdy:).Pomoc jsem potrebovala jen pri zvednuti skrine a posunuti na misto. Skrin je stejna jak v e-shopu na obrazkach (coz neni vzdy pravidlem) a libi se mi. Co se dilu skrine,sroubku , predvrtanych direk a ostatnich veci tyce vse bylo v poradku ,nic nechybelo .Za mou osobu spokojenost .

• , zakoupeno v Vikio

• Velice prostorna.
  • , zakoupeno v Nábytek ATAN

• Jediná tato skříň se mi velmi moc líbí, je velmi prostorná.
    • Není nikde v čr skladem a ten kdo ji má skladem tak většinou si za ní řekne 2x víc
    • ČR nemá skladem a ani moc nevyrábí takový typ skřiní.

Počet dveří
Hloubka
49.5 cm
Šířka
155 cm

V duchu moderní klasiky vám představujeme šatní skříň GWEN. Je jednoduchá, vkusná, a díky provedení bílé s extra vysokým leskem nebo nestárnoucímu dekoru dub soboma se bude hodit ke světlým i tmavým prostorám. GWEN je nepřehlédnutelná i díky materiálu foliovaná DTD, ze které je vyrobena. Skříň v sobě ukrývá dostatek úložného prostoru v podobě 3 šuplíků, věšákové části a části s policemi. Skříně GWEN dodáváme i v dalších velikostech. Barva: bílá vysoký leskMateriál:foliovaná DTDRozměry: šířka: 155 cm hloubka: 49,5 cm výška: 200,4 cm tloušťka desky: 1,2 cmHmotnost: 97 kg Dodáváno v demontu.

• , zakoupeno v Vikio

• Velice prostorna.
  • , zakoupeno v Nábytek ATAN

• Jediná tato skříň se mi velmi moc líbí, je velmi prostorná.
    • ČR nemá skladem a ani moc nevyrábí takový typ skřiní.

• Vyhovovaly pouze celkové rozměry jinak NIC.
    • Pořídil jsem si tuto skříň, protože byla rozměrově asi jediná která mi vešla do prostoru, který mám.
    • Použitý materiál je velmi slabý /tenký/ a celá skříň je tak velmi křehká. Budu muset vystužit dvířka, protože když je zavřete tak se celé vlní.
    • Dveřní hrany nejsou olaminované - pouze olepené páskou.
    • Vnitřní dveře nelícují se šuplíky a vnějšími dveřmi.
    • Posuvy šuplíků jsou plastové a velmi chabé.
    • Celkově velmi chatrná - bojím se na ni téměř i podívat aby se nesložila jak domeček z karet.

NEDOPORUČUJI PRO CELKOVOU CHATRNOST KONSTRUKCE!!!
    ŠETŘILO SE AŽ PŘÍLIŠ.

• ok