ADRK Furniture Luft 150 Bílá

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
ADRK
Materiál
z lamina
Skříňové dveře
posuvné
Hmotnost
124 kg
Se zrcadlem
ano

Parametry produktu

Výrobce
ADRK
Materiál
z lamina
Skříňové dveře
posuvné
Hmotnost
124 kg
Se zrcadlem
ano

Popis produktu

Posuvná skříň Luft je ideálním řešením pro ty, kdo hledají praktický a prostorově efektivní způsob, jak organizovat své oblečení a další položky. Tento nábytek je vybaven prostornými policemi a tyčí, na kterou můžete zavěsit šaty, obleky, svrchní oblečení a košile.

Jedním z nejlepších rysů této skříňě je její jedinečný design. Na přední straně skříně se nacházejí charakteristické vodorovné pruhy ve stříbrné barvě, které ji dodávají moderní a elegantní vzhled.

Díky posuvným dveřím tato skříň nevyžaduje další prostor pro otevírání, což ji činí ideální volbou pro malé místnosti nebo úzké chodby.

Posuvná skříň Luft tedy představuje ideální kombinaci funkčnosti, designu a prostorové efektivity. Uspořádejte svůj prostor s lehkostí a stylem s posuvnou skříní Luft.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.